Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Tillbaka Skriv ut
Kontaktpersoner
Styrelse

Bengt Ahlgren

Ordförande
E-postbengt.ahlgren@svemo.se
Tel. arbete070-6657224

Åke Knutsson

Sekreterare
E-postake.knutsson@svemo.se
Tel. arbete0703-10 44 41

Jeanette Nyberg

Utbildningsansvarig
E-postjeanette.nyberg@svemo.se
Tel. arbete0707-66 08 32

Maria Ivarsson

Kassör
E-postmaria.ivarsson@svemo.se
Tel. arbete0704-29 25 81

Richard Nyberg

Miljöansvarig
E-postrichard.nyberg@svemo.se
Tel. arbete0706-216928

Tony Jacobsson

DF-ansvarig
E-posttony.jacobsson@svemo.se
Tel. arbete070-691 25 14

Fredrik Hansson

Ledamot
E-postfredrik.hansson@svemo.se
Tel. arbete011-3004652

Markus Johansson

IT-ansvarig
E-postmarkus.johansson@svemo.se
Tel. arbete0735-03 30 86

Gunvor Christina Klemetz

Ledamot
E-postkicki.klemetz@telia.com


24 januari kommer vi att ha en utbildning i Falköping. Se inbjudan för mer information

2018-01-06

Se länken nedan för inbjudan och information

2018-01-06

Västra Motorcykelförbundet håller årsmöte den 24 februari 2018 kl 13.30 på Jula Hotell i Skara.

2017-12-21


FIM
FIM Europe
Riksidrottsförbundet
SISU
SMC
NMC
Samarbetspartner

If
Intersport
HUAros
Accessdata
KONTAKTA OSS: kansli@svemo.se 011-231080 Sprängstensgatan 2 Box 2314 600 02 Norrköping