Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Tillbaka Skriv ut
Kontaktpersoner
Styrelse

Bengt Ahlgren

Ordförande
E-postbengt.ahlgren@svemo.se
Tel. arbete0706657224

Åke Knutsson

Sekreterare
E-postake.knutsson@svemo.se
Tel. arbete0703104441

Maria Ivarsson

Kassör
E-postmaria.ivarsson@svemo.se
Tel. arbete0704292581

Mikael Dalåsen

E-postmikael@electroswed.se
Tel. arbete0708231231

Gunvor Christina Hjertén Klemetz

Utbildningsansvarig
E-postkicki.klemetz@svemo.se
Tel. arbete+46705877919

Markus Johansson

IT-ansvarig
E-postmarkus.johansson@svemo.se
Tel. arbete0736201235

Malin Olsson Kronberg

E-postkronberg.malin@telia.com
Tel. arbete0707672332


Nu finns uppdaterade resultat för serien i motocross upplagda

2019-06-25

Följ länkarna för att ta del av våra protokoll

2019-05-26

För er som ännu inte anmält er till utbildningarna i Trollhättan den 18/5 är det hög tid att göra det nu.

2019-05-08


FIM
FIM Europe
Riksidrottsförbundet
SISU
SMC
NMC
Samarbetspartner

If
Intersport
HUAros
Accessdata
KONTAKTA OSS: info@svemo.se 011-231080 Sprängstensgatan 2 Box 2314 600 02 Norrköping