Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Tillbaka Skriv ut
Kontaktpersoner
Styrelse

Bengt Ahlgren

Ordförande
E-postbengt.ahlgren@svemo.se
Tel. arbete070-6657224

Åke Knutsson

Sekreterare
E-postake.knutsson@svemo.se
Tel. arbete0703-10 44 41

Jeanette Nyberg

Utbildningsansvarig
E-postjeanette.nyberg@svemo.se
Tel. arbete0707-66 08 32

Maria Ivarsson

Kassör
E-postmaria.ivarsson@svemo.se
Tel. arbete0704-29 25 81

Fredrik Hansson

Ledamot
E-postfredrik.hansson@svemo.se
Tel. arbete011-3004652

Mikael Dalåsen

E-postmikael@electroswed.se
Tel. arbete0708-231231

Gunvor Christina Hjertén Klemetz

Ledamot
E-postkicki.klemetz@svemo.se
Tel. arbete+46705877919

Markus Johansson

IT-ansvarig
E-postmarkus.johansson@svemo.se
Tel. arbete0735-03 30 86


Sol och regn i Örebro! Årets andra träningdag för västras utvecklingsgrupp kördes den 2/6 på Örebro motorstadion.

2018-06-25

Välkommen till en fartfylld dag 8 juli kl 14 på Grevby Motorstadion utanför Mariestad.

2018-06-18

Följ länkarna nedan för att ta del av våra protokoll

2018-05-01


FIM
FIM Europe
Riksidrottsförbundet
SISU
SMC
NMC
Samarbetspartner

If
Intersport
HUAros
Accessdata
KONTAKTA OSS: kansli@svemo.se 011-231080 Sprängstensgatan 2 Box 2314 600 02 Norrköping