Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Swedish Sidkarta
Logga in
motocross.595x150
Tillbaka Skriv ut
Kontaklista
Banbesiktare

Ola Andersson

E-postola.a@mac.com

Johnny Bäckström

E-postcrossmamma@hotmail.com
Tel. arbete+46704406517

Bengt Edh

E-postmulle.edh@tele2.se
Tel. arbete0703177404

Per Eriksson

E-posterikssonracing@outlook.com
Tel. arbete0730748572

Tommy Granström


Peter Hansson

E-postverkstad@tibromcservice.se
Tel. arbete0765475015

Fredrik Hedman

E-postfredrik@dalapower.com
Tel. arbete0739656641

Fredrik Johansson

E-postmachine@telia.com
Tel. arbete+46660223971

Ronnie Johansson

E-postronnie.johansson@lagsmmx.se
Tel. arbete0706778177

Roger Karlsson

E-postrogerkarlssonvby@telia.com
Tel. arbete0703999797

Roger Klemensson

E-postroger.clemensson@telia.com

Kjell Krohn

E-postKjell.krohn@hotmail.se

Lars Larsson

E-postlasse.bettan@hotmail.com
Tel. arbete+46703463733

Robert Lundh

E-postrobert.lundh74@gmail.com

Magnus Markenfelt

E-postmagnus.markenfelt@svemo.se
Tel. arbete0707818753

Börje Nilsson

E-postnilssonborje@spray.se
Tel. arbete027015198

Per Nygårds

E-postper.nygards@familjebostader.com
Tel. arbete087372103

Jan Nyström

E-postnystrom.jan@hotmail.com
Tel. arbete0705769641

Anders Olsson

E-postanders.olsson@enerco.se
Tel. arbete0705187248

Stefan Olsson

E-postStefanolssonconsulting@hotmail.com

Jan-Eric Sällqvist

Tel. arbete0704443671


Teknisk efterkontroll Motocross MX Champ Helsingborg

2019-07-17

Den nya organisationen hos Västerås MK gjorde succé med en preparerad bana som förarna efterfrågat i flera år.

2019-07-03

Efter beslut av Motocrossektionen stryks heat 2

2019-06-20


FIM
FIM Europe
Riksidrottsförbundet
SISU
SMC
NMC
Grensponsor

PSR
Race Magazine
Scott
KTM
Yamaha
Husqvarna
Hagström
Made
MXCarro
Kumlin
MXinaction
Johanssons Bilvård
JSS
RG3
KONTAKTA OSS: info@svemo.se 011-231080 Sprängstensgatan 2 Box 2314 600 02 Norrköping