Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
trial.595x150
Tillbaka Skriv ut
Supervisorer


Åke Knutsson

E-postake.knutsson@svemo.se
Tel. arbete0703-10 44 41

Henrik Lettesjö

E-posthenrik.lettesjo@svemo.se

Jan-Erik Mellberg

E-postjanerik.mellberg@melhus.se
Tel. arbete+46702748866

Kenneth Strandborg

E-postkenneth.strandborg@svemo.se

Peter Folkeson

E-postpeter.folkeson@svemo.se

Magnus Liljeblad

E-postmagnus.liljeblad@svemo.se

Lars Nyberg

E-postlars.x.nyberg@teliasonera.com
Tel. arbete0727202871


Trialsektionen har haft årets första möte. Det diskuterades bl.a. om SM-serien 2018.

2018-01-15

Trialsektionen höll sitt tredje och sista möte för 2017 den 18 december.

2018-01-05

SM-kalendern för trial börjar ta form och det är endast en deltävling som saknas.

2017-11-21


FIM
FIM Europe
Riksidrottsförbundet
SISU
SMC
NMC
Grensponsor

Franks Däck och Transport AB
ATK
Holgers
jaelab
Timab
KONTAKTA OSS: kansli@svemo.se 011-231080 Sprängstensgatan 2 Box 2314 600 02 Norrköping