Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Svenska Motorcykel- och Snöskoterförbundet
Tillbaka Skriv ut
Supervisorer


Åke Knutsson

E-postake.knutsson@svemo.se
Tel. arbete0703-10 44 41

Henrik Lettesjö

E-posthenrik.lettesjo@svemo.se

Jan-Erik Mellberg

E-postjanerik.mellberg@melhus.se
Tel. arbete+46702748866

Kenneth Strandborg

E-postkenneth-strandborg@telia.com
Tel. arbete0708223569

Peter Folkeson

E-postpeter.folkeson@svemo.se

Magnus Liljeblad

E-postmagnus.liljeblad@svemo.se

Lars Nyberg

E-postlars.x.nyberg@teliasonera.com
Tel. arbete0727202871


Trialsektionen har nu haft årets sjätte möte.

2018-06-18

Trialsektionen har nu haft årets femte möte. Det rapporteras bland annat från första SM-tävlingen i Kinna och diskuteras kring elitstödet och futuresatsningen.

2018-05-02

Nya trialaffischer för SM finns nu ute på hemsidan.

2018-05-02


FIM
FIM Europe
Riksidrottsförbundet
SISU
SMC
NMC
Grensponsor

Franks Däck och Transport AB
ATK
Holgers
jaelab
Timab
KONTAKTA OSS: kansli@svemo.se 011-231080 Sprängstensgatan 2 Box 2314 600 02 Norrköping